Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o hru K2 simulující výstup na osmitisícovku

Soutěžit o hru K2 můžete do 3. května. K2 je druhá nejvyšší hora na Zemi, ale výstup na ní je nejobtížnější. V deskové hře K2, která právě vyšla česky, se o to pokusíte. Každý hráč vede dvojici horolezců. Cílem je dosáhnout vrcholu a přežít až do konce 18denní expedice. Jednotlivé týmy spolu soupeří o to, kdo bude lepší. Hra má silnou atmosféru, velkou interakci mezi hráči a malou náhodu. Věrně simuluje výstup na nebezpečnou horu. Hráči si musí dávat pozor na nadmořskou výšku i rozmary počasí.

Hru K2 můžete vyhrát, když e-mailem odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky do 3. května a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo odběrateli e-mailového Newsletteru Hrajeme.cz.

Termín soutěže: 21. dubna–3. května 2016 (soutěž byla ukončena)

Soutěžní otázky

1. Jak je vysoká druhá nejvyšší hora na Zemi – K2 neboli Čhogori?

2. V kolika hráčích si hru K2 můžete zahrát?

3. Na následující fotce jsou čtyři herní komponenty ze čtyř různých her. K jakým hrám patří? (Nápověda: najdete je mezi hrami od Granny)

Kviz-Granna-duben2016

 

4. Na které z letošních novinek se nejvíce těšíte, že si je pořádně zahrajete (které se chystají nebo už vyšly)?

 

Nápovědu najdete na stránkách Hrajeme.cz.

Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Zaslat správné odpovědi e-mailem na adresu redakcehrajeme@gmail.com s předmětem: Soutěž Hrajeme.cz o hru K2. A to pouze jednou.

  • E-mail musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, poštovní adresu, odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či e-mail pro odběr Newsletteru Hrajeme.cz.

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být přihlášen k odběru Newsletteru Hrajeme.cz.

 

Výhru do soutěže věnuje Pygmalino

Pygmalino-logo

 

K2 v katalogu Hrajeme.cz

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz. A také na portálu České soutěže.

Mohlo by vás také zajímat

1 komentář

Vyhlášení vítěze v soutěži o hru K2 | Hrajeme.cz 6.5.2016 at 0:17

[…] Soutěž o hru K2 simulující výstup na osmitisícovku Soutěž […]

Připojte svůj komentář