Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o hru Kmotr: Impérium Corleonů

AKTUALIZOVÁNO O VÝSLEDKY Soutěžit o hru Kmotr: Impérium Corleonů můžete do 31. října. Můžete ji vyhrát, když odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo budete registrovaným uživatelem Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Kmotr: Impérium Corleonů je nová strategická hra určená pro náročnější hráče, která ale nemá složitá pravidla. Hra vznikla na motivy slavného filmu Kmotr, takže vás nepřekvapí, že ve hře představujete jednu z mafiánských rodin. Vybírají výpalné, získávají vliv ve čtvrti, provádíte různé machinace, využíváte spojence, vyřizujete zakázky pro Dona Corleoneho. Vaším cílem je ovládnout co největší území, a především „vyprat“ co nejvíce peněz. Hra obsahuje plechové kufříky, do kterých si peníze ukládáte, a pěkné figurky pro každého hráče.

Termín soutěže: 18.–31. října 2017 (soutěž byla ukončena)

Soutěž již skončila. Ze všech došlých správných odpovědí na soutěžní otázky jsme vítěze vylosovali pomocí generátoru náhodných čísel.

Hru Kmotr: Impérium Corleonů, kterou do soutěže věnovala společnost Blackfire, získal Vít S. ze Svitav.

Vítězi gratulujeme!

Soutěžní otázky

1. Za které rodiny můžete ve hře Kmotr hrát (vyjmenujte alespoň tři)? – rodiny Matarazzů, Caccamů, Marzullů, Vitalů a Pizzinů

2. Kdo je autorem hry Kmotr? – autorem Eric M. Lang

3. Které hry Blackfire ještě chystá do konce roku (jmenujte alespoň tři)? – Když sním, Dice Forge, Kobky plné chaosu, Eldritch Horror: Forsaken Lore (nakonec 2018), Unlock! Escape Adventures (nakonec 2018), Mansion of Madness 2nd ed. (nakonec 2018), T.I.M.E Stories – rozšiřující balíčky, HOP! (nakonec nebude) 

4. Anketa: Kolik peněz jste ochotni investovat do hry, která se vám opravdu líbí? – 50 % z odpovídajících uvedla 2000 Kč a více, 30 % 1000 až 1999 Kč a 20 % 999 Kč a méně


Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na čtyři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, poštovní adresu, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnuje Blackfire.

 

 

 

 

 

 

Kmotr: Impérium Corleonův katalogu Hrajeme.cz:

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář