Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o hru Zámky šíleného krále Ludvíka

Soutěžit o hru Zámky šíleného krále Ludvíka můžete do 20. října. Zámky jsou rodinnou hrou pro 1–4 hráče. Ve hře se stáváte staviteli zámků a jste odměňováni za to, pokud jejich stavby splňují požadavky výstředního krále Ludvíka II. Bavorského. Každý staví vlastní zámek, a to postupným přikládáním jednotlivých místností. Unikátní je systém rozdělování stavebních dílků. Jeden z hráčů je v roli mistra stavitele, nabízí dílky ostatním hráčům a až nakonec si vybere sám. Body získáváte za postavené místnosti.

Hru Zámky šíleného krále Ludvíka můžete vyhrát. Stačí, když e-mailem odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky do 20. října a když budete fanoušky stránky Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo odběrateli e-mailového Newsletteru Hrajeme.cz.

Termín soutěže: 7.–20. října 2015 (soutěž byla ukončena)

Soutěžní otázky

1. Můžete ve hře Zámky postavit kuželník vedle ložnice?

2. V jakých letech Ludvík II. Bavorský vládl?

3. Které z následujících her plánuje MindOK ještě v tomto roce vydat? Zima mrtvých, Through the Ages, Krycí jména, Slovopád, Mexica

4. Ocenili byste, pokud by na Hrajeme.cz fungovalo diskusní fórum? Stáli byste o jeho otevření?

Nápovědu najdete na stránkách Hrajeme.cz.

 

Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Zaslat správné odpovědi e-mailem na adresu redakce@hrajeme.cz s předmětem: Soutěž Hrajeme.cz o hru Zámky. A to pouze jednou.

  • E-mail musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, poštovní adresu, odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či e-mail pro odběr Newsletteru Hrajeme.cz.

 

2. Být prokazatelným fanouškem stránky Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být přihlášen k odběru Newsletteru Hrajeme.cz.

 

Výhru do soutěže věnuje MindOK.

MindOK

 

 

 

 

Zámky šíleného krále Ludvíka v katalogu Hrajeme.cz

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz. A také na portálu České soutěže.

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář