Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o Hvězdokupy – hru plnou hvězd

Soutěžit o hru Hvězdokupy můžete do 6. října. Hvězdokupy jsou nová původní česká hra. Je to abstraktní hra, kterou si může zahrát rodina i zkušení hráči. Umožňuje nastavit si obtížnost, která hráčům bude vyhovovat. Všichni společně vytváří pomocí žetonů hvězdiček na herním plánu obrazce. Kdo mezi nimi jako první najde své „souhvězdí“, zvítězí. V jednodušší variantě hledáte různé obrazce, v náročnější variantě pak skutečná souhvězdí.

Hru Hvězdokupy můžete vyhrát, když e-mailem odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky do 6. října a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo odběrateli e-mailového Newsletteru Hrajeme.cz.

Termín soutěže: 23. září–6. října 2015

Soutěžní otázky

1. Co je na hře zvláštního? Napovíme, že jde o úpravu herního materiálu.

2. Kdo je autorem hry Hvězdokupy? Uveďte celé jméno.

3. Jak se jmenuje párty hra s dárečky, kterou Albi připravuje, a jaký je její plánovaný termín vydání?

4. Doporučujete Hrajeme.cz svým přátelům a známým (přidělte body na škále 1–10)? 1 = rozhodně ne, 10 = rozhodně ano

Nápovědu najdete na stránkách Hrajeme.cz.

 

Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Zaslat správné odpovědi e-mailem na adresu redakcehrajeme@gmail.com (nebo redakce@hrajeme.cz) s předmětem: Soutěž Hrajeme.cz o hru Hvězdokupy.

  • E-mail musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, poštovní adresu, odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či e-mail pro odběr Newsletteru Hrajeme.cz.

 

2. Být fanouškem stránky Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být přihlášen k odběru Newsletteru Hrajeme.cz.

 

Výhru do soutěže věnuje Albi.

Albi

 

 

 

 

Hvězdokupy v katalogu Hrajeme.cz

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz. A také na portálu České soutěže.

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář