Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o karetní hru RONE

Soutěžit o hru RONE  můžete do 6. prosince. Můžete ji vyhrát, když odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo budete registrovaným uživatelem Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Karetní hra RONE je původní českou hrou, kterou autor vyvíjel a ladil několik let. Zahrajete si ji ve 2–4 hráčích, kteří mají rádi náročnější hry. RONE vás zavede do postapokalyptické doby, kdy zbylo jen pár nezničených míst a zdrojů. O ně svádí boje různé skupiny lidí, kteří přežili. Každý hráč má svého hrdinu a zahrává karty ze svého balíčku. Ty zároveň představují jeho životy. Cílem je zbavit protivníka karet v ruce i v balíčku.

Termín soutěže: 24. listopadu–6. prosince 2016

Soutěžní otázky

1. Kdo je autorem hry RONE?

2. Jak dlouho trvá jedna partie hry RONE (podle vydavatele)?

3. Kvíz: Z jakých her jsou komponenty na obrázku?

kviz-rexhry-listopad16

 

4. Anketa: Kterou hru/hry si letos přejete pod stromeček?

Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.

 

Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na čtyři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, poštovní adresu, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnují REXhry.

REXhry

 

 

 

 

RONE v katalogu Hrajeme.cz:

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz. A také na portálu České soutěže.

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář