Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o karetní hru Wastelands: Vládce osudu

AKTUALIZOVÁNO O VÝSLEDKY Soutěžit o startovní balíček karetní hry Wastelands můžete do 21. listopadu. Můžete ji vyhrát, když odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na FacebookuTwitteru nebo budete registrovaným uživatelem Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Wastelands je sběratelská strategická hra, která je dlouhodobému vývoji vyladěná a která je díky novému vydání znovu dostupná v češtině. Již se startovním balíčkem si můžete zahrát a do hry proniknout. Hra vás zavede do fantasy světa, ve kterém budete svádět bitvy. Ujmete se svého dobrodruha, který se prostřednictvím kouzel, magických bytostí a strašlivých démonů snaží porazit svého soupeře. Pokud vás hra za zaujme, můžete si pomocí rozšiřujících balíčků a výměny karet složit vlastní balíček karet, s nímž můžete překvapit své soupeře.

Termín soutěže: 8.–21. listopadu 2017 (soutěž byla ukončena)

Soutěž již skončila. Ze všech došlých správných odpovědí na soutěžní otázky jsme vítěze vylosovali pomocí generátoru náhodných čísel.

Hru Wastelands (starter), kterou do soutěže věnovala wastelands.cz, získala Lenka T. z Vnorov.

Vítězi gratulujeme!

Soutěžní otázky

1. Ze které středoevropské země hra Wastelands pochází? – hra pochází z Maďarska

2. Pro kolik hráčů je hra Wastelands určena? – je určena pro 2–4 hráče, primárně se hraje ve 2 hráčích

3. Kolik karet obsahuje startovní balíček hry Wastelands? – obsahuje 40 karet

4. Anketa: Účastníte se pravidelně turnajů v některé karetní hře (nejen sběratelské nebo LCG) nebo o tom uvažujete? – 98 % z vás odpovědělo, že se pravidelně turnajů neúčastní


Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na čtyři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, poštovní adresu, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnuje Wastelands.cz.

 

 

 

 

 

 

Mohlo by vás také zajímat

2 komentáře

Yim 8.11.2017 at 6:31

Ve formulari souteze mate chybu. Pro odpoved c. 2 nelze zadat nic jineho nez cislici/cislo, takze nejde vlozit napriklad pomlcka, nebo mezera (proste zadat rozsah poctu hracu) 🙂

Redakce 8.11.2017 at 9:54

Díky za upozornění. Již by mělo být v pořádku.

Připojte svůj komentář