Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o kooperativní hru FUSE

Soutěžit o novinku FUSE můžete do 6. června. Můžete ji vyhrát, když odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo budete registrovaným uživatelem Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

FUSE je kooperativní hra, která probíhá v reálném čase. Hráči se ocitnou na palubě kosmické lodi, na které kdosi nastražil spoustu bomb. Mají přesně 10 minut na to, abyste odstranili všechny bomby, jinak loď vybuchne. Bomby představují karty, na nichž je zobrazena kombinace kostek potřebných k její deaktivaci. Hráči se musí domluvit, kterou kostku si kdo vezme. Času je ale málo, a bomb hodně. Zvolit si můžete z několika stupňů obtížnosti takže hra bude přístupnější pro rodinné hraní i ji ocení náročnější hráči. Hra právě míří do obchodů.

 

Termín soutěže: 23. května–6. června 2017 (soutěž byla ukončena)

Soutěž již skončila. Ze všech došlých správných odpovědí na soutěžní otázky jsme vítěze vylosovali pomocí generátoru náhodných čísel.

Hru FUSE, kterou do soutěže věnovaly REXhry, získala Blanka B. z Bzence.

Vítězi gratulujeme!

Soutěžní otázky

1. Pro kolik hráčů je hra FUSE určena? – pro 1–5 hráčů

2. Ve hře je k dispozici 25 kostek, které jsou uloženy v pytlíku. Kolik jich vytahujete pro jeden hod (ve 3 a více hráčích)? – tolik kostek, kolik je hráčů

3. Jmenujte alespoň tři hry, které REXhry chystají pro letošní rok. – například Clank!, Lotos, Hledá se hrdina, Malá velká dobrodružství, CardLine: Dinosauři, Představ si

4. Anketa: Preferujete zpravidla české vydání hry, nebo raději sáhnete po původním vydání a proč? – 70 % preferuje české vydání (kvůli spoluhráčům, často nižší ceně, rychlejší hře a podpoře českých vydavatelů, zde je několik vašich postřehů:

  • Pokud je hra i v češtině, volím raději ji. Náš jazyk je o mnoho bohatší než cizí, jsem na něj hrdý a v neposlední řadě ne všichni moji spoluhráči by si rozuměli s cizojazyčnou hrou.
  • V malém množství mi text s originálním textem nevadí, dokonce jsem ráda, že se naučím nějaké nové slovíčka. Pokud je ve hře větší množství textu, preferuji české vydání, také kvůli tomu, aby hru zvládli spoluhráči.
  • Preferuji české. Kvůli podpoře vydavatelů, kvůli občasným spoluhráčům neangličtinářům, kvůli snazší dostupnosti. Nepotřebuji mít novinku hned, takže si klidně (rád) počkám, když vím, že hra vyjde.
  • Preferuji jednoznačně české vydání, pro lehké pochopení pravidel, a protože cizími jazyky nevládnu na takové úrovni abych přesně pochopil nuance.
  • Vzhledem k tomu, že hraji často s dětmi, tak rozhodně preferuji CZ verzi. Cizí nevadí, pokud je jen minimum textu nebo je to vše v symbolech (Cyclades apod.).
  • Zpravidla preferuji české vydání, protože bývá levnější. Nicméně u lcg her preferuji originální verzi, jelikož není jistota, zda český vydavatel zajistí všechna rozšíření.
  • Mám raději české vydání hry, jelikož v mateřském jazyce se hraje rychleji (od naučení pravidel až po herní materiál).

 


Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na čtyři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, poštovní adresu, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnují REXhry.

REXhry

 

 

 

 

FUSE v katalogu Hrajeme.cz:

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář