Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o párty hru Pozvedněte číše

AKTUALIZOVÁNO O VÝSLEDKY  Soutěžit o hru Pozvedněte číše můžete do 29. srpna. Můžete ji vyhrát, když odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo budete registrovaným uživatelem Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Pozvedněte číše je párty hra, která je určena starším hráčů, protože je plná intrik. Hráči představují šlechtice, kteří usilují o to, aby stali novými panovníky. V cestě jim stojí soupeři, s nimiž se setkávají na banketu. Na královském dvoře není možné vyvolat přímý střet, a tak je nejlepším způsobem, jak je odstranit, ve vhodnou chvíli vhodit do jejich číše jed. Sami se mohou chránit protijedem. Kdo přežije kolo, získá body, které ho posunou k vítězství. Hra má krásné provedení, které umocňuje atmosféru: velké poháry a žetony víny, jedu a protijedu.

Termín soutěže: 16.–29. srpna 2017 (soutěž byla ukončena)

Soutěž již skončila. Ze všech došlých správných odpovědí na soutěžní otázky jsme vítěze vylosovali pomocí generátoru náhodných čísel.

Hru Pozvedněte číše, kterou do soutěže věnoval Blackfire, získal Pavel A. z Jiříkovic.

Vítězi gratulujeme!

Soutěžní otázky

1. V kolika hráčích si můžete zahrát hru Pozvedněte číše? – Hra je určena pro 4–6 hráčů, ale umožňuje i varianty pro 2–3 a 7–12 hráčů.

2. Na kolik kol se hra Pozvedněte číše hraje? – hraje se na tři kola (tři chody)

3. Blackfire připravuje česká vydání několik velkých her Erica M. Langa. Jak se jmenuje jeho hra, která má vyjít září? – jedná se o hru Kmotr: Impérium Corleonů

4. Anketa: Vyhledáváte videonávody, která vám objasní pravidla hry, abyste je nemuseli celá studovat, nebo si raději sami přečtete návod? – zde jsou výsledky:

  • Rád se podívám, když na ně narazím – 27 %
  • Vyhledávám je pravidelně, ale bez napsaných pravidel to nejde – 27 %
  • Ne, psaná pravidla jsou základ – 19 %
  • Videa vyhledávám, považuji je za výbornou pomůcku – 10 %
  • Videa moc nevyhledávám – 10 %

 


Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na čtyři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, poštovní adresu, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnuje Blackfire.

 

 

 

 

 

 

Pozvedněte číše v katalogu Hrajeme.cz:

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář