Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o Scythe: Vzestup Fenrise a Nová setkání

AKTUALIZOVÁNO O VÝSLEDKY (soutěž byla ukončena) Soutěžit o novou velké rozšíření hry Scythe: Vzestup Fenrise a malé rozšíření Scythe: Nová setkání můžete do 24. září. Můžete je vyhrát, když odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na FacebookuTwitteru nebo budete registrovaným uživatelem Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Scythe: Vzestup Fenrise přináší do strategické hry Scythe celou kampaň, ve které postupně odemykáte nový obsah během několika partií hry. Do hry tak postupně zapojíte moduly, které zpestří celou hru. Po skončení kampaně je může volně využívat a kombinovat. Je to pěkný koncept, který vám přinese jedinečný zážitek. Rozšíření Nová setkání pak přináší samostatnou sadu karet setkání, kterými můžete nahradit karty z původní hry. Na jejich vzniku se podílela hráčská komunita.

Termín soutěže: 10.–24. září 2019 (soutěž byla ukončena)

Soutěž již skončila. Ze všech došlých správných odpovědí na soutěžní otázky jsme vítěze vylosovali pomocí generátoru náhodných čísel.

Rozšíření Scythe: Vzestup Fenrise a Nová setkání, která do soutěže věnovala společnost Albi, získal Valentín T. z Ružomberoku.

Vítězi gratulujeme!

Soutěžní otázky:

1. Které frakce jsou součástí základní hry Scythe a které najdete v rozšíření Invaze z dálek?

2. Z kolika navazujících epizod se skládá kampaň Vzestup Fenrise a kolik rozšiřujících modulů následně využijete?

3. Kdy má v češtině vyjít nová hra Tapestry od Jameyho Stegmaiera?

4. Anketa: Plánujeme úpravy webu Hrajeme.cz. Co byste nám doporučili změnit a co bychom mě určitě zachovat?

(správné odpovědi najdete níže)


Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na čtyři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, název obce, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnuje Albi.

logo-yellow-albi

Scythe v katalogu Hrajeme.cz:

Odpovědi na soutěžní otázky:

  1. Základní hra = Rusvětský svaz, Severská království, Krymský chanát, Saská říše, Polanská republika
    Invaze z dálek = klan Albion a šogunát Togawa
  2. Kampaň Vzestup Fenrise se skládá z 8 epizod a obsahuje 11 modulů.
  3. Vydání hry Tapestry je naplánováno na 1. listopadu.
  4. Anketa: Co byste nám doporučili změnit a co bychom mě určitě zachovat? – Díky za vaše postřehy. V drtivé většině jste spokojeni s obsahem a přehledností, a to nás těší. Doporučujete modernější design. Dejte nám do komentáře pod článkem konkrétní tipy, třeba i příklady webů, co máte na mysli 🙂 Předem díky.

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář