Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž: Zvolte podobu krabice pro novou hru Kombo Afrika

AKTUALIZOVÁNO O VÝSLEDKY   Zapojte se do soutěže o chystanou novou původní českou hru Kombo Afrika. Stačí, když dáte svůj hlas jednomu ze dvou navržených titulních obrázků pro krabici hry. Zapojit se do soutěže můžete do 28. května 2019. Hru obdrží 3 šťastní výherci po jejím vydání, které je v plánu v červenci.

Kombo Afrika je nová česko-slovenská hra autora Ondřeje „Nero“ Sovy, kterou letos v létě vydá Loris Games. Shromažďuj zvířata do stád, používej jejich schopnosti, zapoj paměť a kombinuj karty na živém stole, který se ti mění pod rukama. Cílem je vytvořit co nejvíce co nejcennějších a co největších stád (sestav karet). Hru za účasti autora Loris Games pokřtí na Gameconu 2019 v Pardubicích, kde také proběhne první turnaj. Hra je určena pro 2–4 hráče od 12 let.

Lev, krokodýl, gorila a nosorožec se sejdou na břehu Viktoriina jezera. Lev zařve, že je odjakživa králem zvířat, krokodýl mu navrhne, ať to jde zopakovat blíž k vodě, gorilí samec si zabuší na hruď jako King Kong a nosorožec pohrozí, že jestli neuznají za královskou korunu jeho roh, bude ho muset použít jinak. Pak uzavřou dohodu: králem zvířat bude prohlášen ten, komu se podaří získat větší podporu ostatních zvířat.

Kombo Afrika

Hlasujte, který titulní obrázek by měla dostat nová hra Kombo Afrika, kterou připravuje Loris Games, a napiš důvod, proč jste ji vybrali.


Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

Odpovědět prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, název obce, e-mail.

Výhru do soutěže věnuje Loris Games.


Soutěž již skončila. Ze všech došlých odpovědí jsme vítěze vylosovali pomocí generátoru náhodných čísel.

Hru Kombo Afrika, po jejím oficiálním vydání získají: Tomáš V. z Olomouce, Michal G. z Borohrádku, Petra Š. z Frýdku-Místku.

Vítězům gratulujeme!

Hra Kombo Afrika bude mít titulní stranu s papouchem Papo:

Mohlo by vás také zajímat

2 komentáře

Holy 19.6.2019 at 13:51

Kdy se dočkáme výsledků?

Redakce 20.6.2019 at 21:31

Článek se soutěží jsme aktualizovali o výsledky 🙂

Připojte svůj komentář