Hrajeme.cz
Funny a párty hryNové hry

Výbušná koťátka je zábavná hra nejen pro milovníky koťátek a výbuchů

Pokud hledáte jednoduchou a zábavnou hru na 15 minut, kterou si zahrajete s kýmkoliv, pak vyzkoušejte novinku Výbušná koťátka. V češtině ji vydal Blackfire, v originále se hra jmenuje Exploding Kittens. Hra měla velký úspěch na Kickstarteru, kde jste mohli získat mňoukací krabičku. Výbušná koťátka si zahrajete ve 2–5 hráčích od 7 let, se dvěma balíčky karet můžete hrát až v 9 hráčích.

Tato hra funguje velmi jednoduše. Když si ve svém tahu doberete z balíčku kartu výbušného koťátka, prostě vybuchnete a ve hře končíte. Zvítězí hráč, který zůstane ve hře jako jediný. Můžete tomu ale zabránit, a proto předtím zahrajete tolik karet, kolik chcete. Některé vám umožní podívat se na vrchní karty balíčku, donutit hrát dalšího hráče dvakrát, zamíchat dobírací balíček. Poslední šancí, jak se můžete vyhnout výbuchu, je karta Zneškodni.

Výbušná koťátka vás nenechají chladnými. Je to velmi interaktivní hra s velkým podílem náhody, kterou můžete díky kartám ohýbat. Karty mají vtipnou a originální grafiku. Díky jednoduchým pravidlům si ji zahrajete s kýmkoliv. Vysvětlíte je za pár minut, takže si hned můžete začít hrát.

Více o hře Výbušná koťátka:

 

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář