Hrajeme.cz
Nové hryPro rodinné hraní

7 divů světa můžete obdivovat v nové edici

Ode dneška je ve vybraných specializovaných obchodech v prodeji nová edice úspěšné karetní hry 7 divů světa. V ostatních obchodech bude dostupná od 18. září. Vychází k desetiletému výročí této hry v nové, vylepšené podobě. České vydání připravil Blackfire. Je skvělé, že je tato příjemná hra, kterou si zahrajete ve 3–7 hráčích, u nás opět dostupná.

V 7 divech světa každý hráč během tří věků buduje své město okolo vybraného divu světa. Používáte k tomu karty, které získáváte draftem tak, že si vezmete jednu kartu a ostatní předáte sousedovi. Za vyložení karty musíte zpravidla zaplatit, zdroje vám poskytuje vaše město nebo si je můžete koupit od sousedů.

Herně se v nové edici nic nezměnilo, nejpodstatnější změnou je úprava velikosti herních desek divů, úprava grafiky karet a komponent a menší úpravy karet. Nejpodstatnější je úprava rozvržení karet. Název je nově nahoře (a ne po straně), takže se karty lépe skládají na sebe, a navazující karty, které můžete vyložit zdarma, poznáte podle ikonek (stejně jako ve hře 7 divů světa: Duel pro 2 hráče). Celkově tedy úpravy vedou k větší přehlednosti hry.

Pokud hru 7 divů nemáte, tak se na novou edici určitě podívejte a vyzkoušejte ji. Její výhodou jsou jednoduchá pravidla, krátká herní doba a výborná hratelnost v jakémkoliv počtu hráčů.


Související články:


Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář