Hrajeme.cz
Nové hryPro náročné

Tainted Grail: Pád Avalonu již rozehrává své příběhy

Jedna z nejočekávanějších her letošního roku již míří do obchodů. Po menších odkladech je tu velká výpravná hra Tainted Grail: Pád Avalonu, která rozehrává příběhy keltských a artušovských legend. Díky Albi máte k dispozici celou hru v češtině, a textu v ní není málo. Určena je pro 1–4 hráče od 14 let.

Tainted Grail je kooperativní hra zasazená do světa temné fantasy. Představujete v ní hrdiny, kteří ale na první pohled hrdiny nejsou. Musíte zastoupit silnější a moudřejší reky, kteří neuspěli. Čeká na vás košatě rozvětvený příběh, který svým hraním budete tvořit. Budete prozkoumávat krajinu, objevovat nové lokace, střetávat se s protivníky, zajišťovat si jídlo a další suroviny, rozvíjet své dovednosti. Připravte se na to, že bude skutečnou výzvou, Divnota představuje temnou moc, která vás bude pronásledovat. Je to hra o přežití.

Dobrou zprávou je, že s hrou se seznámíte prostřednictvím herního tutoriálu, který vás zasvětí do klíčových mechanismů hry, seznámí vás s postavami i herním materiálem. Úvodní příprava hry je rychlá, takže po přečtení úvodního dopisu, který vás uvede do příběhu, se hned můžete pustit do hry.


Související články:


Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář