Hrajeme.cz
BleskovkyChystá sePořady

Albi plus nabídne nové hry pro hráče i rodinu – například Paleo nebo Lords of Ragnarök

V rámci pořadu Albi Update jsme se v minulém týdnu dozvěděli, jaké hry si vyjdou ve druhém pololetí v rámci programu Albi+. V rámci zlatého předplatného můžete získat 6 her, nebo můžete zvolit stříbrné předplatné se 3 hrami pro náročnější hráče  či 3 rodinnými hrami, vše za zvýhodněnou cenu. Všechny hry budou dostupné i samostatně. O jaké hry se tentokrát jedná?


Paleo

– kooperativní hra pro 2–4 hráče od 10 let, dostupná bude od 27. července

Dobrodružná kooperativní hra, ve které hrajete za kmen z doby kamenné a společně se protloukáte divočinou den po dni. Každý hráč ovládá skupinu pravěkých lidí s rozmanitými dovednostmi, kteří neustále čelí novým příležitostem a hrozbám, jež se objevují na vyložených kartách.

Mini Rogue

– sólová hra pro hráče od 14 let, dostupnost od 17. srpna

Hra pro jednoho nebo dva hráče inspirovaná videohrami na hrdiny typu “roguelike” či starou školou žánru “dungeon crawler”, v níž se ponoříte do hlubin vámi prozkoumávané kobky.

Dítě v domě

– kooperativní hra pro páry

Kooperativní karetní hra pro 2 hráče, ve které oba hráči spolu spolupracují s cílem porazit hru. V roli maminky a tatínka se budete starat o miminko, plnit jeho potřeby, starat se o chod domácnosti a odpočívat.

Plošinovka

– pro 1–4 hráče od 12 let, dostupná bude od 26. října

Hra pro 1-4 hráče inspirovaná tradičními počítačovými “skákačkami”. Užijte si odlehčený zážitek – hoďte kostkami, skákejte na plošinky, lovte nestvůry, sbírejte zlaťáky a předměty a hlavně předběhněte své soupeře.

Legie: Sibiřská cesta

– pro 2–4 hráče od 12 let, dostupná bude 7. listopadu

Původní česká strategická karetní hra z prostředí ruské občanské války a československých legií, ve které se hráči zhostí vedení jedné za čtyř frakcí s unikátním balíčkem postav a utkají se o nadvládu.

Lords of Ragnarök

– pro 1–4 hráče od 14 let, dostupná bude 7. prosince

Nepřímé pokračování hry Lords of Hellas. Jedná o epickou strategickou hru, kombinující sci-fi se severskou mytologií.

V rámci Albi+ získáte také promo Mini Rogue – Staří bohové a Lords of Ragnarök – Valkýra.

Video Albi Update (délka videa: 57:44 min.):

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář