Hrajeme.cz
BleskovkyChystá sePořady

Albi Update: Představení novinek, které dorazí v první polovině roku 2024

Dnes 26. ledna proběhlo další on-line Albi Update s upřesněním termínů očekávaných novinek a jejich detailnějším představením. V únoru například vyjde nová Únikovka: Rychlé šípy, která vás zavede do tajemných Stínadel. Příznivci karetní hry Bang! se mohou těšit na rozšíření Legendy, které hru opět obohatí o nové principy. Naopak o něco déle si budeme muset počkat na očekávanou původní českou hru Legie: Sibiřská cesta, která míří do tisku. K dispozici bude 13. června.

 • Již 8. února ale dorazí hra Včelín, která spojuje zvířátkové téma se sci-fi do originální strategické hry. Určena je pro 1–5 hráčů od 12 let.
 • Na 4. dubna se chystá velká strategická hra Barcelona o budování tohoto města na konci 19. století. Určena je pro 1–4 hráče od 12 let.
 • Pro zájemce o hry na hrdiny, kteří nemají čas si připravovat vlastní dobrodružství, tu bude od 20. června hra Critical: Svatyně. Určena je pro 2–5 hráčů od 12 let.
 • Ve hře Kometa budete zachraňovat dinosaury před vyhynutím. Dorazit by měla 22. srpna. Zahrajete si ji ve 2–4 hráčích od 12 let.
 • Lords of Ragnarok je nástupcem hry Lords of Hellas. Určena je pro 1–4 hráče od 12 let. Jedná se o velkou a výpravnou hru, ve které budete soupeřit o území, bojovat s monstry, budovat monumenty a chrámy.
 • Unmatched Dobrodružství je samostatná hra ze série Unmatched, ve které budete společně bojovat proti bossovi. Zároveň pro vás může být vstupní hrou i do kompetitivní varianty. Určena je pro 1–4 hráče od 10 let. K dispozici by měla být 29. února.

Délka videa: 50:35 min.


  Související články:


  Mohlo by vás také zajímat

  Připojte svůj komentář