Hrajeme.cz
BleskovkyChystá sePořady

Albi update: Oznámení chystaných rodinných, dětských a párty her

V rámci video oznámení Albi Update, které proběhlo 22. září, jsme se dozvěděli, jako hry určené pro rodinné hraní, párty a pro děti ještě letos Albi chystá. Celkem se jedná o 8 nových her, na které se můžete těšit. Je mezi nimi nová série Detektivních únikovek: Sluneční ostrov nebo rodinná kooperativní hra Dračí strážce.

Délka videa: 43:42 min.

Similo: Pán prstenů

  • Pro 2 a více hráčů od 7 let, na 10 minut, plánovaný termín: prosinec.

V prosinci dorazí nová varianta kooperativní deduktivní hry Similo, která bude tentokrát zasazena do světa Pána prstenů. Snažíte se v ní najít hledanou kartu postavy za pomoci karet jiných postav.

Táhni!

  • Pro 2–20 hráčů od 12 let, na 20 minut, plánovaný termín: říjen

Táhni je týmová párty vědomostní hra, ve které se přetahujete o lano. Čím více vítězných vědomostních duelů dosáhnete, tím blíže se vlajka přesune k vašemu konci herního plánu. Dokážete ji dotlačit až do cíle?

Detektivní únikovka: Sluneční ostrov

  • Pro 1–5 hráčů od 18 let, na 90 minut, plánovaný termín: listopad

Třetí trilogie karetních únikovek, které se rovným dílem inspirují ve videoherních adventurách a žánru severské detektivky. Opět čekejte napínavý a nervydrásající příběh, ve kterém tentokrát svoji roli sehrají tajemné biologické zbraně.

Vražda k večeři: Opona padla & Smrtící hřích

  • Pro 1–6 hráčů od 12 le, na 60 minut, plánovaný termín: říjen

Kapesní verze her z žánru „murder mystery“, ve kterém se každý hráč stane jedním z aktérů vraždy. Napůl hra, napůl divadlo – musíte se vžít do své role a interagovat s ostatními hráči. Dokážete zjistit, co se přihodilo a smýt ze sebe podezření?

IQLandia: Společenská hra

  • Pro 2–4 hráčů od 12 let, na 30 minut, plánovaný termín: listopad

Chytrá rodinná hra, ve které pomocí řešení čtyř typů rébusů získáváte dílky, z nichž budujete svoji vlastní expozici zábavně vzdělávacího centra. Rychlost je jedna věc, ale pro vítězství bude potřeba i uvážlivost a strategické uvažování.

Taco, kotě, pizza

  • Pro 2–6 hráčů od 4 let, 5+ minut, plánovaný termín: říjen

Nová verze populární postřehové hry, maximálně zjednodušená tak, aby si ji užili i ti nejmladší hráči. Sledujte karty, odříkávejte mantru, a když se objeví bonbon, nezapomeňte plácnout.

Úpně mimo!

  • Pro 3–8 hráčů od 18 let, 30+ minut, plánovaný termín: říjen

Bláznivá párty hra, ve které spojujete zdánlivě nesouvisející podstatná a přídavná jména ve snaze nebýt „úplně mimo“. Je vhodnější pomůckou pro přežiti mastný pysk nebo hlomozící tkanička? Odpověď je na vás.

Dračí strážce

  • Pro 3–7 hráčů od 8 let, na 15 minut, plánovaný termín: listopad

Kooperativní rodinná hra, ve které společně (ale bez domlouvání) ovládáte draka bránícího spanilou princeznu před nájezdem úlisných rytířů. Jednoduchá pravidla, svižné tempo a spousta zábavných nedorozumění zaručena.

Zroj: Albi.

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář