Hrajeme.cz
Nové hryPro rodinné hraní

Blackfire připravil trojici únikovek Odemkni! ze série Hrdinská dobrodružství

Mezi aktuálními novinkami je i trojice únikových her, které Blackfire vydává s českým názvem Odemkni!, v originálu Unlock!. Jedná se o kooperativní hry pro 1–6 hráčů od 10 let. Hra využívá kombinaci balíčku unikátních karet a aplikace, kterou si stáhnete zdarma.

Hry patří do série Hrdinská dobrodružství. První se jmenuje Vhoďte minci, zavede vás do doby, kdy se hrály na automatech arkádové hry. Druhá má název Sherlock Holmes – Šarlatová nit vraždy, budete v ní řešit zvláštní případ. Třetí se jmenuje Na stopě bílého králíka, zavede vás za Alenkou do říše divů.

Každá hra přináší ucelený scénář. Poskytne vám jiný příběh, kterým budete procházet, a tím jiný herní zážitek. Mají také různou obtížnost, nejpřístupnější je Vhoď minci. Čekají vás hlavolamy a hádanky, které musíte vyřešit v omezeném čase. Vaším úkolem ve hře je uniknout během 60 minut.

Aplikace Unlock! je pro hru nezbytná. Stáhnete si ji z App Store nebo Google Play. Bude pro vás spravovat uplynulý čas, tresty, kódy a nápovědy. Po jejím stažení již nebudete potřebovat internet. Poskytne vám také výukové dobrodružství, které vás seznámí s pravidly. Po spuštění aplikace zvolte „Heroic Adventures“.


Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář