Hrajeme.cz
Bleskovky

Blackfire pro příští rok připravuje Orbis, Lotry a Dream on!

Blackfire oznámil již několik nových her, které připravuje pro rok 2019. Jednou z nich bude karetní hra s kostkami, která se bude jmenovat Lotři, v originále Looterz: Rigor Mortis. Určena je pro 2–6 hráčů od 10 let. Hráči se ve hře snaží nasbírat zlaťáky. Vykládají karty různých postav a hází si kostkami na to, zda seberou zlato, nebo mohou zaútočit na soupeře. Mohou také využívat jejich zvláštní schopnosti.

Novou hrou ze stejné řady jako Kdo to byl?, takže hra v malé krabičce. Jmenovat se bude Moje zlato, v originále Oh my gold. Je to jednoduchá hra s kostkami. Hráči soupeří o poklady. Pomocí symbolů na kostkách získáváte truhly, ukládáte je do své lodi. Musíte si ale dát pozor na to, že dokud je neuložíte, mohou vám je druzí ukrást.

Další hrou bude párty hra Dream on! Hráči společně v první fázi tvoří snový příběh, ve druhé ho pak musí rekonstruovat a podle toho, jak se jim to podaří, si zaznamenají skóre. Je to jednoduchá vyprávěcí hra.

Orbis je nová hra od Space Cowboys, kteří dělali například Splendor. Hráči během hry sbírají karty krajiny a tvoří si tak svůj svět. Karty mají hexový tvar a stavíte je do pyramidy. Je to jednoduchá kombinační hra. Určena je pro 2–4 hráče od 10 let.


Související články:

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář