Hrajeme.cz
Herní akce

Comic-Con Praha 2021 se blíží, koná se 15.–17. října

Po přesunu termínu se fanoušci sci-fi, fantasy a hororu ve hrách, filmech a seriálech, anime a comicsu, knihách a obrazech, hudbě a kostýmech již brzy dočkají druhého ročníku Comic-Conu Prague. Uskuteční se od pátku 15. do neděle 17. října v Kongresovém centru O2 universum v Praze. Loňský první ročník se moc povedl, tak si nenechte ujít ten letošní.

Comic-Con je festival popkultury po vzoru Comic-Conů po celém světě. Těšit se můžete na pestrý program. Čekají vás besedy, fotografování a autogramiády zahraničních a domácích herců (například Christopher Lambert, Julian Glover, Neal McDonough), comicsových autorů (například Simon Bisley, Glenn Fabry), spisovatelů a dalších umělců a známých osobností.

Chybět nebude ani hraní her a turnaje v nich, projekce filmů, soutěže, workshopy, přednášky, prezentace, výstavy, koncerty, prodej fanouškovského zboží. Ve velké herně a deskoherně si můžete vyzkoušet nespočet deskových her, válečných figurkových her i videoher. Nepřehlédnutelnou součástí akce je také cosplay a kostýmová soutěž pro všechny (přihlásit se můžete do 30. 9., viz PragoCosplay).

Pokud jste si pořídili vstupenky na původní únorový či květnový termín, platí vám i pro říjnový termín. Jinak si vstupenky můžete koupit předem se slevou nebo na místě (do vyprodání).


Základní informace:


Související články:


Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář