Hrajeme.cz
Představení hryPro náročné

Divukraj oslavuje na Zvonkobraní

Zvonkobraní je nové rozšíření hry Divukraj, které v češtině vydaly REXhry v prosinci, takže se ho všichni zájemci dočkali k Vánocům. Po Perlavě a Skalověží se jedná o již třetí velké rozšíření. Zavede vás do oblíbeného údolí, které osídlili svými městy nejrůznější zvířecí tvorové. Na oslavu sta let od založení Divukraje uspořádali král s královnou celý rok trvající oslavu. A vy se na ní můžete podílet také.

Přináší několik modulů, které vám umožní obohatit hru. Zapojit je můžete podle svého uvážení. Především však dostanete nový herní materiál pro hru v 5 či 6 hráčích. Novými tvory, za které můžete hrát, jsou ropuchy a kardinálové. Nechybí ani žabí velvyslanci pro hru s rozšířením Perlava.

Pokud připojíte Zvonkobraní do základní hry Divukraj, můžete místo Prastromu použít základní herní desku, která obsahuje například jarmark. Pokud ale chcete hrát se stromem, můžete použít jen menší desku pro jarmark nebo květinový festival.

V krabici také najdete desky hráčů, které můžete využít jako místo pro svoji zásobu surovin, pomocníků a bodovacích žetonů. K dispozici jich je šest.

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář