Hrajeme.cz
BleskovkyChystá seVideo

Dnes na Gamefoundu odstartovala kampaň na hru Elder Scrolls

Společnosost Chip Theory Games dnes spustila crowfoudingovou kampaň na podporu hry The Elder Scrolls: Betrayal Of The Second Era. Jejich hry se vyznačují kvalitním zpracováním a výborným hodnocením, jako příklad můžeme zmínit hru Too Many Bones z roku 2017. Elder Scrolls je dobrodružná kooperativní hra pro 1–4 hráče. Inspiruje se oblíbenou videohrou. Konkrétně se odehrává během Druhé éry Tamrielu, a to během událostí Planemeldu, kdy Řád Černého červa plánuje získat Amulet králů. Budete cestovat a prozkoumávat svět Tamrielu a rozvíjet svou postavu.

Za pár hodin od začátku již hra získala podporu přes 1,5 milionu dolarů. Na kampaňové stránce uvidíte připravované komponenty hry, vypadají excelentně.

Dobrou zprávou je, že Fox in the Box je partnerem pro lokalizaci do češtiny. Podmínkou je, aby hra v rámci kampaně získala dostatečnou podporu. Česká edice se sice dostane i do obchodů, ale jen v omezeném množství a za vyšší cenu. Pokud tedy o hře uvažujete, tak neváhejte. Podívejte se na video, ve kterém David Hanáček objasňuje, proč se pro lokalizaci této výpravné hry rozhodl.

Odkaz: Hra The Elder Scrolls: Betrayal Of The Second Era na Gamefound

Oficiální tailer (délka videa: 2:21 min.):


Velké oznámení Fox in the Box (délka videa: 13:34 min.):

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář