Hrajeme.cz
BleskovkyChystá se

FFG oznámilo novou kooperativní hru ze světa Marvelu, vyjde i u nás

Superhrdinové jsou stále populární. Pokud patříte mezi jejich fanoušky, pak se můžete těšit na novou kooperativní hru od Fantasy Flight Games, která se bude jmenovat Marvel D.A.G.G.E.R. Česky ji vydá Blackfire. Hra je určena pro 1–5 hráčů. Ujmete se v ní role jednoho z 20 ikonických hrdinů (10 dvojic), jako je Spider-Man, Black Widow, Elektra, Daredevil. Země je opět v nebezpečí, vaším úkolem bude překazit plány nebezpečného padoucha.

D.A.G.G.E.R. v názvu znamená Defense Alliance for Global and Galactic Emergency Response (Obranná aliance pro globální a galaktické mimořádné události). Důležitým prvkem hry a předpokladem úspěchu bude efektivní spolupráce hrdinů a především šikovně sestavená komba. Poslouží k nim žetony, které během hry získáte a ve správnou chvíli využijete. Například ho uplatníte při útoku na nepřítele. Každý hrdina má vlastní schopnost, kterou může uplatnit. A další schopnosti a dovednosti můžete získat během hry. Dávají hře velkou variabilitu a znovuhratelnost.

Čeká vás řešení nejrůznějších krizí po celém světě, boj s nepřáteli i různé vedlejší mise. Nakonec se utkáte v závěrečném boji při posledním zúčtování, který rozhodne o vašem úspěchu. Hru můžeme očekávat v červnu.Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář