Hrajeme.cz
Nové hryPro rodinné hraníVideo

Dr. Heuréka potřebuje chytré a šikovné pomocníky

Koncem června vydal Blackfire novou hru Dr. Heuréka, u které se pobavíte s rodinnou i přáteli. Hra je určena pro 2–4 hráče od 8 let, kteří jako pomocníci doktora Heuréky pracují v laboratoři na experimentech. Jejich úkolem je míchat různé látky ve zkumavkách. Látek se přitom nesmí dotknout rukou, takže ke splnění úkolu musí být šikovní a také chytří.

V této hře má každý hráč svou sadu tří zkumavek a šesti kuliček ve třech barvách. Mají je namíchat podle zadání. Komu se podaří přelít látky v podobě kuliček nejrychleji, získá bod jako ocenění za chytrost a šikovnost. První hráč, který nasbírá 5 bodů, zvítězí a stane se nejlepším a nejchytřejším pomocníkem doktora Heuréky.

 

Jedná se o rychlou a krásně připravenou akční hru, ve které uplatníte logiku, ale i šikovnost. Přelévání plastových kuliček mezi zkumavkami vyžaduje soustředění a dobré promyšlení jednotlivých kroků. Jen tak budete rychlejší než ostatní. Po splnění jednoho úkolu následuje další, kuličky ale necháváte tam, kde byly po skončení předchozího úkolu.

Díky jednoduchým pravidlům a kvalitnímu provedení si ji zahrajete opravdu s kýmkoliv. Všichni jsou neustále zapojeni do hry. Při této hře se nudit nebudete.

Délka videa: 0:29 min.

 


Související odkazy:

 

Ohodnoťte hru Dr. Heuréka v katalogu Hrajeme.cz:

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář