Hrajeme.cz
Soutěže

Dražba hry Formula D

Zapojte se do dražby o hru Formula D v CZ/SK verzi, která bude probíhat 23.–27. listopadu (16 hodin). Do aukce ji věnuje Blackfire ze svého skladu. Hra má roztržený igelitový přebal, jinak není nijak poškozena.

Vzhledem k přísným pravidlům Facebooku bude společnost Blackfire spolupracovat s Hrajeme.cz při vyhlašování dražeb poškozených her ze svého skladu. U dražené hry vždy naleznete datum, kdy bude dražba probíhat, a vyvolávací cenu. Dražení probíhá formou tajné aukce (obálková metoda). V uvedeném období zašlete svou nabídku e-mailem na adresu turnaje@blackfire.cz. Jméno úspěšného dražitele uveřejníme na této stránce a naleznete ji také na facebookové stránce Blackfire.

Vyhlášení vítěze dražby

Formuli D v aukci vydražil za 869 Kč uživatel skrytý za e-mailem se jménem „raenius“. Gratulujeme, kontaktujeme ho e-mailem.

Ukončená dražba

Termín dražby: 23.–27. listopadu 2015 (poslední nabídka přijatá do 16.00 hodin)

Vyvolávací cena: 300 Kč

Podmínky dražby:

  • Svou nabídku zašlete v termínu dražby e-mailem na adresu: turnaje@blackfire.cz. Do předmětu uveďte Dražba Formula D.
  • Zvítězí nejvyšší nabídka.
  • V případě rovnosti nejvyšších nabídek, budou dražitelé kontaktováni, aby svou nabídku aktualizovali (musí být alespoň stejná nebo vyšší než jejich první nabídka).
  • Výherce kontaktuje společnost Blackfire e-mailem.

 

Formula D je závodní hra pro 2–10 hráčů od 8 let, která simuluje světoznámé závody formulí. Hráči se stávají piloty vozů Formule 1. Cílem je projet danou trať co nejrychleji a protnout cílovou čáru jako první. Přitom je potřeba dodržovat pravidla závodu a dávat si pozor na různá rizika na trati či technický stav formule. Hra umožňuje různé nastavení obtížnosti podle zkušeností hráčů.

Ukázka krabice hry v dražbě:

 

Hru Formula D dává do dražby společnost ADC Blackfire.

Blackfire-logo

 

 

 

 

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář