Hrajeme.cz
Kluby a herny

Obchod Ráj deskovek se představuje

Na tomto místě představujeme vybrané obchody, ve kterých vám dobře poradí s výběrem her. Jejich odbornost jsme si ověřili, takže je můžeme doporučit. Ráj deskovek je obchod, který byl otevřen v Lidické ulici na Praze 5 v roce 2014. Specializuje se na hry vydané v českém jazyce.


Obchod Ráj deskovek poprvé otevřel dveře svým zákazníkům 1. listopadu 2014. Starají se o něj dva kamarádi, kteří mají hry opravdu rádi, a proto je neustále hrají. Jejich obchodním krédem je: „Nechceme prodávat zajíce v pytli (jen toho od Granny).“ Proto se snaží mít všechny hry zahrané nebo alespoň znát pravidla. Zkušenosti s doporučováním těch správných her mají bohaté. Každému výběru proto předchází příjemný rozhovor, kde se vás zeptají na pár věcí, aby vám mohli doporučit tu nejlepší hru pro vás.

Co obchod nabízí

Sortiment Ráje deskovek zahrnuje především deskové hry, dále pěkný výběr hlavolamů a omezeně i puzzle. Deskové hry pak zde najdete především z české produkce. Proto byste tam neměli narazit na hru bez českých pravidel. Hlavními dodavateli jsou firmy MindOK, Albi, REXhry, Blackfire, Dino, Granna, Piatnik a další.

Předností tohoto obchodu je možnost si po domluvě spoustu her vyzkoušet přímo na místě. V obchodě vám ale vysvětlí či pomohou s pravidly prakticky s kteroukoliv hrou. Pokud si nevíte s nějakou hrou rady nebo si jen nejste jisti jedním pravidlem, zde vám rádi pomohou. Můžete se zastavit i v případě, že se chcete na hry jen podívat a popovídat si.

Otvírací doba: Po–Pá 10–18 hodin

Kontakty:

 

 

Komentář redakce: Sympatický menší obchod, ve kterém vám pomohou s výběrem hry a zvolené hry vám i představí. V obchodě si některé hry můžete i vyzkoušet. Obchod je velmi dobře dostupný, najdete ho na začátku ulice Lidická u Anděla.

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář