Hrajeme.cz
Soutěže

Dražba hry Ticket to Ride

Zapojte se do dražby o hru Ticket to Ride, která bude probíhat 7.–11. 12. (16 hodin). Do aukce ji věnuje Blackfire ze svého skladu. Hra je nová, zabalená a nepoškozená, jen není přebalena s českými pravidly (výherce je obdrží zvlášť).

Vzhledem k přísným pravidlům Facebooku spolupracuje Blackfire s Hrajeme.cz při vyhlašování dražeb poškozených her ze svého skladu. U dražené hry vždy naleznete datum, kdy bude dražba probíhat, a vyvolávací cenu. Dražení probíhá formou tajné aukce (obálková metoda). V uvedeném období zašlete svou nabídku e-mailem na adresu turnaje@blackfire.cz. Jméno úspěšného dražitele uveřejníme na této stránce a naleznete ho také na facebookové stránce Blackfire.

Vyhlášení vítěze dražby

Hru Ticket to Ride v aukci vydražil Robert Kindl za 817 Kč. Robertovi gratulujeme, kontaktujeme ho e-mailem.

Ukončená dražba

Termín dražby: 7.–11. 12. 2015 (poslední nabídka přijatá do 16.00 hodin)

Vyvolávací cena: 300 Kč

Podmínky dražby:

  • Svou nabídku zašlete v termínu dražby e-mailem na adresu: turnaje@blackfire.cz. Do předmětu uveďte Dražba Ticket to Ride.
  • Zvítězí nejvyšší nabídka.
  • V případě rovnosti nejvyšších nabídek, budou dražitelé kontaktováni, aby svou nabídku aktualizovali (musí být alespoň stejná nebo vyšší než jejich první nabídka).
  • Výherce kontaktuje společnost Blackfire e-mailem.

 

Ticket to Ride je rodinná hra pro 2–5 hráčů. Ve hře vytváříte železniční tratě na mapě Spojených států Amerických. Plníte přitom úkoly, které vám říkají, jaká dvě města máte propojit. Hra má jednoduchá pravidla a hráči se rychle střídají, takže nikdo dlouho nečeká.

Ukázka krabice hry v dražbě:

Ticket-to-Ride_box

 

Hru Ticket to Ride dává do dražby společnost ADC Blackfire.

Blackfire-logo

 

 

 

 

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář