Hrajeme.cz
BleskovkyChystá se

Epická desková hra Europa Universalis: The Price of Power zamíří na Gamefound, kde bude i v češtině

David Hanáček z Fox in the Box dnes na Facebooku oznámil, že se připojí ke kampani na hru Europa Universalis: The Price of Power na Gamefoundu, která odstartuje v květnu. Je to velká historická strategická hra, která vychází ze stejnojmenné videoherní série. Určena je pro 1–4 hráče od 14 let. Nabízí komplexí herní zážitek jako u 4X her, ale na historickém pozadí. Některé scénáře zvládnete za několik hodit, ty nejepičtější vám zaberou i celý víkend.

„Pozvedněte svůj národ z temného středověku a vytvořte slavnou říši pomocí chytré diplomacie, odvážného průzkumu a nelítostného dobývání. Každý z hratelných národů má své vlastní jedinečné příležitosti a výzvy.“

V roce 2019 již úspěšně prošla kickstarterovou kampaní. V nové kampani půjde o reprint, a to v Deluxe edici s integrovaným rozšířením, které přidává novou část mapy s východní Evropou, hru až 6 hráčích, karty událostí pro IV. věk a dvouvrstvé desky hráčů. Součástí českého pledge bude exkluzivní promo balíček karet událostí a scénáře zaměřené na Království české. Rovněž ostatní doplňky, jako karty botů a velká mapa, budou dostupné v české verzi. Zatím uvažovanou podmínkou pro českou verzi je minimálně 150 objednávek.

Ukázka hry (zdroj: BGG).

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář