Hrajeme.cz
Chystá se

Fox in the Box připravuje Imperial Struggle, Detektiva a další hry

Mezi oznamovateli chystaných her z posledního týdne nechybí ani Fox in the Box. Připravuje hned několik her, které stojí za pozornost. Hned dvě hry pochází z dílny GMT, jsou to strategické hry Imperial Struggle a Dominant Species: Marine. Dále připravuje kooperativní tematickou hru Detective: City of Angels. Poslední aktuálně oznámenou hrou je štychovka spojená s ovládáním území Brian Boru: High King of Ireland.

Detektiv

Hra Detective vás zavede do Los Angeles 40. let 20. století, do temného a násilného světa, který je plný tajemství, podvodů a vyšetřování. Zahrajete si ji v 1–5 hráčích od 14 let.

Imperial Struggle j

Imperial Struggle je hra určená pro dva hráče od 14 let. Ožije v ní rivalita mezi Francií a Británií v 18. století. Začíná v roce 1697 a končí v roce 1789, kdy nový řád svrhl Bastilu. Stojí za ní Ananda Gupta a Jason Matthews, stejně jako za Studenou válkou. Nová hra na ni navazuje, je však přístupnější, i když si zachovává snahu o globální zaměření a historické souvislosti a dobře hratelný systém.

Dominant Species: Marine

Dominant Species: Marine je strategická hra pro 2–4 hráče od 14 let, která vychází z hry Dominant Species. Přenese vás 60 milionů let zpět, do doby, kdy skončila velká doba ledová a kdy začal boj o nadvládu mezi různými živočišnými druhy. Každý hráč převezme roli jedné ze čtyř hlavních tříd vodních zvířat: plazů, ryb, hlavonožců nebo korýšů. Hráči soupeří o to, kdo se stane dominantním druhem.

Brian Boru: High King of Ireland 

Hra Brian Boru: High King of Ireland je určena pro 3–5 hráčů od 12. Jedná se o strategickou karetní hru. Snažíte se v ní sjednotit Irsko pod svou vládu. Propojuje štychovou hru s ovládáním území.


Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář