Hrajeme.cz
Funny a párty hryNové hry

Hledáte potrhlou hru? Pak je tu VúDú

Existují hry vážné, vtipné, veselé, roztomilé, a komu to nestačí, může si nyní vyzkoušet hru potrhlou. První z edice potrhlých her, kterou začaly vydávat REXhry, je VúDú. V podtitulu se praví, že se jedná o střelenou a poťouchlou hru plnou kouzel a magie pro 3 až 6 čarodějníků a čarodějnic od 8 let. Připravte se tedy na to, že vás totálně dostane, nebo ji už nebudete chtít vidět. Záleží na tom, jakou máte toleranci k různým ztřeštěnostem a s kým si ji zahrajete.

VúDú-boxPravidla jsou jednoduchá. Pomocí pěti speciálních kostek získáte na začátku svého tahu magické ingredience, které využijete k různým akcím, k dobrání karet a především k sesílání kleteb na ostatní hráče. Předáním Vúdú panenky následujícímu hráči váš tah končí. Za seslané kletby získáváte body. Zvítězí hráč, který dosáhne 11 bodů.

Vtip je v tom, že kletby vás nutí vykonávat prapodivné aktivity, chrochtat, pískat, sednout si na zem, držet ruku na hlavě, šišlat, aj. Kdykoliv během hry se stane, že kletbu nedodržíte, ať už nevědomky či záměrně, může na to kterýkoli protihráč upozornit. Tím kletbu zlomí a dostane za to body. Ve hře jsou ale také trvalé kletby, a ty se zlomit nedají. Při jejich nedodržení dostanete trest, například přijdete o bod, musíte zahodit kartu, bod dostane protihráč, apod.

Hra má krásné embosované kostky a vtipné ilustrace pro jednotlivé kletby. Pokud hledáte do své herní skupinky nebo party přátel něco bláznivého na odlehčení, pak vyzkoušejte VúDú. Je to velmi interaktivní a komunikační hra.

VúDú-Karta3 VúDú-Karta1 VúDú-karta2

Odkazy:

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář