Hrajeme.cz
Nové hryPro dětiPro rodinné hraní

Honba za pokladem je rychlá postřehovka s kulatými kartami

Mezi novými menšími hrami, které přinesl Blackfire a pocházejí z dílny Blue Orange, je také Honba za pokladem. Dostanete ji v kulaté plechové krabičce a obsahuje 75 kulatých karet. Je to rychlá hra s jednoduchými pravidly, která kombinuje postřeh s rychlostí a trochou té šikovnosti. Hra je určena pro 2–4 hráče od 7 let.

Každý hráč má svou sadu šesti karet, které ukazují různé artefakty. S jejich pomocí budete vytvářet souvislou cestu k pokladu podle karty pokladu. Po otočení karty pokladu se všichni hráči najednou snaží umístit seřadit artefakty za sebou podle zadání. Kdo je nejrychlejší, vezme dřevěnou truhlici. Pokud je jeho pořadí správné, kartu pokladu získá. Zvítězí ten, kdo jako první získá pět karet.

Tato hra se hodí pro hraní s dětmi, které si cvičí postřeh, přesnost a rychlost reakce. Karty hráčů jsou oboustranné, takže je nezbytné rychle hledat správné obrázky a zapeklité také může být jejich přesné seřazení, aby na sebe karty navazovaly. Pravidla si vysvětlíte během minuty a hned můžete začít hrát. Výhodou je, že všichni hrají současně. Hra je proto rychlá a akční.

Honba za pokladem v katalogu Hrajeme.cz:

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář