Hrajeme.cz
Články

Hrajeme dnes slaví rok v novém kabátě

Dnes je to přesně rok od otevření Hrajeme.cz v nové podobě a s novou, nezávislou redakcí. Slavíme takové malé narozeniny. Svá přání prosím směřujte do komentáře k tomuto článku 🙂 Věříme, že se vám portál Hrajeme.cz v nové podobě líbí, a máme velkou radost, že jste s námi. Naším cílem bylo a je informovat o dění v bohatém světě moderních společenských her, seznamovat vás s novinkami a pomáhat vám s výběrem her. Z vašich dosavadních reakcí soudím, že se nám to daří, a to nás těší.

Portál chceme i nadále rozvíjet a vylepšovat. Hledáme proto dobrovolníky a pomocníky, především přispěvatele. Úsilí, které věnujeme péči o stránky je nemalé a má smysl jen tehdy, pokud uveřejněné příspěvky budou zajímavé, užitečné, pestré a pravidelné, a když budou mít své čtenáře. Za poslední rok jsme vydali průměrně pět příspěvků týdně, a to není vůbec málo. S vaší pomocí bude Hrajeme.cz ještě lepší než dnes.

Máte rádi deskovky a chtěli byste se podělit o své postřehy a zkušenosti s hrami? Neváhejte a pište. Své názory a myšlenky můžete zasílat formou komentářů u jednotlivých článků na stránkách Hrajeme.cz. Také nám je můžete zasílat do redakční schránky redakcehrajeme@gmail.com. Pěkné a podnětné příspěvky uveřejníme. Může se například jednat o tipy na zajímavé hry, využití her v dětských oddílech či školách, představení herního klubu, pozvánky na akce nebo reportáže z proběhlých akcí, v podstatě cokoliv o hrách a hraní.

Portál Hrajeme.cz můžete podpořit i tak, že o něm řeknete svým přátelům a známým. Předem děkujeme za sdílení. Těšíme se rovněž na vaše osobní hodnocení her i postřehy k Hrajeme.cz.

I nadále se můžete těšit na představování aktuálních novinek, chystáme také více recenzí a tematické články. V Rychlých zprávách průběžně informujeme o aktuálním dění. Naladit si je můžete také na Twitteru a na Facebooku (doporučujeme nastavit sledování naší stránky).

Rádi bychom také znali vaše postřehy a hodnocení stránek, které nám pomohou při jejich dalším vylepšení, aby vám dobře sloužili, rádi jste je navštěvovali a četli. Proto si vás dovolujeme požádat o vyplnění krátkého dotazníčku. Děkujeme za vaši přízeň.

 

Odkaz: Jak hodnotíte stránky Hrajeme.cz v novém kabátě – krátký dotazníček

 

Mohlo by vás také zajímat

1 komentář

Laverna89 1.10.2015 at 8:34

Všechno nejlepšííí 😀 Dostala jsem na Vás tip od kamarádky a musím říct, že vypadáte skvěle 😉 Kdo si hraje, nezlobí 🙂 Ať se daří.

Připojte svůj komentář