Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o rodinnou hru Superfarmář de luxe

Soutěžit o hru Superfarmář de luxe můžete do 13. října. Superfarmář je rodinná hra, ve které chováte zvířátka. Snažíte se o to, aby se vaše stádečko dostatečně rozrostlo a vy jste měli od každého druhu alespoň jedno. Přitom musíte dávat pozor na lišku a vlka. Pravidla hry se opírají o zásady matematiky a logiky, nutí hráče počítat, předvídat, plánovat a kalkulovat s riziky. Hru vytvořil polský matematik Karol Borsuk.

Hru Superfarmář de luxe můžete vyhrát. Stačí, když e-mailem odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky do 13. října a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo odběrateli e-mailového Newsletteru Hrajeme.cz.

Termín soutěže: 30. září–13. října 2015 (soutěž byla ukončena)

Soutěžní otázky

1. Pro kolik hráčů je určena hra Superfarmář ve verzi de luxe?

2. Ve kterém roce vznikla hra Superfarmář, tehdy pod názvem „Chov zvířátek“?

3. Jak se jmenuje rodinná hra, která je přepracováním Superfarmáře na sci-fi téma?

4. Jak často herní portál Hrajeme.cz navštěvujete?

Nápovědu najdete na stránkách Hrajeme.cz.

 

Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Zaslat správné odpovědi e-mailem na adresu redakcehrajeme@gmail.com (nebo redakce@hrajeme.cz) s předmětem: Soutěž Hrajeme.cz o hru Superfarmář.

  • E-mail musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, poštovní adresu, odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či e-mail pro odběr Newsletteru Hrajeme.cz.

 

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být přihlášen k odběru Newsletteru Hrajeme.cz.

 

Výhru do soutěže věnuje Pygmalino, zastupující značku Granna.

Pygmalino-logo    Granna-logo

 

 

 

 

Superfarmář v katalogu Hrajeme.cz

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz. A také na portálu České soutěže.

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář