Hrajeme.cz
Nové hry

Již se můžete vypravit na Ostrov koček

Další novinkou tohoto týdne je hra Ostrov koček od MindOKu. Je to rodinná hra pro 1–4 hráče od 8 let, kterou ale nepohrdnou ani náročnější hráči. Během hry se snažíte zachránit co nejvíce koček z domovského ostrova před arcimágem Vethem Černorukým. Dílky koček kladete do čtvercové sítě na své lodi. Snažíte se je chytře poskládat, abyste jich naložili co nejvíce a udrželi kočičí rodiny u sebe. Kromě toho budete plnit i nejrůznější úkoly, zkoumat ostrov a hledat poklady. Jsou to další možnosti, jak můžete získat body.

Musíte si ale dát pozor na krysy na vaší lodi, pokud nějaké zůstanou na konci hry na palubě, body se vám za ně odečtou. O body přijdete také za nezaplněné sekce na lodi.

Během hry získáváte dílky s kočkami, které mají rozličné tvary. Umisťujete je na svou herní desku ve tvaru lodě. Přitom je musíte pokládat tak, aby na sebe dílky navazovaly hranou. V klasické variantě k odchytu koček navíc potřebujete ryby, abyste je přilákali, a koše, abyste je na loď v pořádku z ostrova dopravili. Ve hře je 5 různých rodin koček, navíc se můžete setkat se speciálním druhem oshaxů, kteří ve hře fungují jako „žolík“.


Související články:


Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář