Hrajeme.cz
BleskovkyHerní akce

Kam můžete vyrazit za deskovkami

Nechcete kupovat zajíce v pytli, ale přesto byste si chtěli koupit novou deskovku, která vás bude bavit? Pak nejlepší cestou je navštívit některou z herních akcí. Výhod to má hned několik. Zkušení hermani vám pomohou vybrat vhodnou hru a také vám vysvětlí pravidla, takže je nemusíte sami studovat. Můžete si tak osahat aktuální novinky i dříve vydané hry. A máte zde také příležitost vyhlédnutou hru si zakoupit a často i s nějakou tou slevou.

Podzim nabízí celou řadu akcí po celé republice. Určitě si vyberete.

Deskohraní

Až do neděle 22. října ještě můžete vyrazit na Deskohraní v Praze, je to největší deskoherní akce u nás. Nově se koná v Klementinu u Karlova mostu a kousek od metra Staroměstská. Najdete zde velkou volnou hernu – Ludotéku – i hernu předních vydavatelů.

FOR KIDS

Od pátku 20. do neděle 22. října se na výstavišti v Praze-Letňanech koná veletrh hraček, her a potřeb pro děti FOR KIDS. Ani zde nechybí deskovky.

Brnohraní

Již tradiční brněnskou herní akcí je Brnohraní. Ani letošek nebude výjimkou. Do Lužánek můžete vyrazit od pátku 3. do neděle 5. listopadu. Akci pořádaní herní nadšenci okolo herního obchodu Planeta her.

Albi Game Day

Podzimní Albi Game Day se letos uskuteční o víkendu 4. a 5 listopadu. Tentokrát vás novinky od Albi i doprovodný program čekají v Praze 7, v zrekonstruované budově bývalých Elektrických podniků, Bubenská 1. Těšit se můžete na velkou hernu pro malé i velké hráče i na hernu pro hráče náročnější. Nebudou chybět ani turnaje a budete moci sledovat i mistrovství světa ve hře Sabotér.

Festival deskových her Goliáš a David

Tradiční podzimní akce se bude konat také u Plzně, konkrétně ve Staňkově 4. a 5. listopadu.

HRAtislava

Víkend plný her slibuje i slovenská metropole. Do Bratislavy můžete vyrazit 11. a 12. listopadu. K dispozici budou stovky stolů s hrami.


Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář