Hrajeme.cz
BleskovkyChystá seUnboxing

Již si můžete předobjednat 3. vlnu rozšíření hry ROOT

Na webu Fox in the Box si stále můžete předobjednat třetí vlnu rozšíření pro skvělou asymetrickou hru ROOT. Přinese především rozšíření Plenitelů s novými frakcemi. Další novinkou jsou pomocníci, které si můžete během hry najmout a využívat je ve svůj prospěch, vždy jsou z frakcí, které nejsou aktuálně ve hře. Vše by mělo být k dispozici v listopadu.


ROOT: Rozšíření Plenitelů – přináší dvě hratelné frakce Vůdce zástupů a Ochránce ve zbroji. Obsahuje také novinku v podobě Pomocníků z nehrajících frakcí ze základní hry ( kočky, orli, aliance a tuláka), které si hráči mohou během hry najmout a využít jejich schopností.

ROOT: Mechanické rozšíření 2 – určeno je pro ty, co mají dostatek spoluhráčů pro hraní za více frakcí. Každou automatizovanou frakci je možné vybavit kartou obtížnosti a povahového rysu.

ROOT: Pomocníci Plenitelů (a krabice na všechny Pomocníky) – naleznete zde Pomocníky Zástupů, Ochránců a Kapely. Krabice navíc dostatečně velká, abyste si do ní mohli uložit i ostatní Pomocníky.

ROOT: Pomocníci Říčního lidu – menší rozšíření, které obsahuje Pomocníky Ještěřího lidu, Vydřích obchodníků a navíc Lupiče.

ROOT: Pomocníci Podzemní říše – menší rozšíření, které obsahuje Pomocníky Krtků, Vran a Zastánce, v podobě velkého jelena.

ROOT: Dominanty – malé rozšíření s dominantami, která poskytují zvláštní schopnosti mýtině, na níž se nacházejí.


Video: Unboxing 3. vlny rozšíření hry ROOT (délka videa: 17:47 min.):


Související články:


Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář