Hrajeme.cz
BleskovkyChystá se

Kampaň na hru Too Many Bones je v plném proudu

V rámci crowdfundingové kampaně, kterou pořádá Fox in the Box, můžete podpořit české vydání legendární deskové hry Too Many Bones. Označuje se také jako „dice-building RPG“, desková hra na hrdiny, ve které rozvíjíte pomocí kostek. Ve hře představujete hrdiny, kteří pronásledují zlo – sedm tyranů, kteří napadli vaši domovinu. Každý hrdina je přitom značně odlišný. Hra je určena pro 1–4 hráče od 12 let.

Kampaň odstartovala 8. prosince a poběží do konce dne 13. ledna 2024. Cílem je nasbírat minimálně 350 objednávek základní hry Too Many Bones. K 15. prosinci je cíl naplněn na 56 %. Pokud hru podpoříte, platbu odešlete až po úspěšném skončení kampaně. Pokud se cíl nenaplní, budou všechny objednávky zrušeny. V rámci kampaně máte možnost získat hru se slevou oproti ceně po úspěšném skončení kampaně a poštovné zdarma.

Hry od Chip Theory Games se vyznačují kvalitním zpracováním. Všechny desky hrdinů a bitevní plán jsou z obšitého neoprenu. Všechny karty a přehledy hráčů jsou z plastu. Postavy, padouši a tyrani jsou znázorněni vyváženými pokerovými chipy s kvalitním potiskem. Na kostky a chipy jsou přímo v balení hry uzavíratelné pořadače.

Hra včetně doplňků by měla být k dispozici v září 2024

Celá kolekce obsahuje základní hru a následující rozšíření a doplňky:

  • Too Many Bones: Základní hra
  • Too Many Bones: Ghillie
  • Too Many Bones: Tink
  • Too Many Bones: Prémiové chipy zdraví
  • Too Many Bones: Mapa dobrodružství

Odkaz: Webová stránka kampaně


Související články:


Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář