Hrajeme.cz
Chystá se

MindOK chystá Hravé kroužky

Stačí jednoduchý a pěkně zpracovaný nápad a máte o zábavu postaráno. MindOK připravuje hru Hravé kroužky, které takové vlastnosti má a která se výborně hodí pro hraní s dětmi okolo šesti let. Zahrajete si ji ve 2–6 hráčích. Hra by mohla být v obchodech začátkem října.

Hravé-kroužky-boxHravé kroužky v sobě spojují postřehovou a dovednostní hru. Vaším úkolem je totiž podle karty zadání navléknout malé barevné kroužky na svůj palec v daném pořadí. Nejrychlejší hráč získá kartu jako trofej a můžete hrát o další. Zvítězí ten, kdo jako první obdrží sedmou kartu.

Hra poskytuje několik variant pravidel. V základní hře má každý kroužky před sebou na stole, v té náročnější pak navlečené na prstech jedné ruky. Druhá varianta vyžaduje více zručnosti při vybírání správných kroužků, ale také komických situací.

Hraje určena dětem od 6 let, zahrajete si ji ale i s předškolními dětmi, podmínkou je, aby rozpoznávaly čísla do šesti a barvy. Pro skupinku stejně starých dětí pak může posloužit právě k procvičení či rozvoji těchto dovedností. Nenechte se však mýlit, není to hra jen pro děti a rodiny, vyzkoušet ji můžete i s dospělými přáteli a prověřit svůj postřeh a rychlost.

Hravé kroužky v katalogu Hrajeme.cz:

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář