Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o novinku Panovník

Po prázdninové pauze můžete opět soutěžit o další novinku, o hru Panovník, a to až do 15. září, kdy by měla dorazit do obchodů. Panovník je strategická hra, kterou si zahrajete v 1–4 hráčích od 12 let. Pomocí karet postav v ní budujete svou pyramidu moci. Toho nejúspěšnějšího vynese až na pozici panovníka. Hra využívá dražbu a především sbírání karet. Každá karta má svůj vlastní efekt, který závisí na tom, na jaké úrovni ve vaší pyramidě moci se nachází. Díky tomu obdržíte více karet, zdrojů či vítězných bodů. Zvítězí hráč, který získá nejvíce bodů.

Hru Panovník můžete vyhrát. Stačí, když e-mailem odpovíte na tři jednoduché soutěžní otázky do 15. září a když budete fanoušky stránky Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo odběrateli e-mailového Newsletteru Hrajeme.cz.

Termín soutěže: 1.–15. září 2015 (soutěž byla ukončena)

Soutěžní otázky

1. Jak se jmenuje fantasy svět, do kterého je hra Panovník zasazena?

2. Jaká je herní doba Panovníka?

3. Na jakou hru dává MindOK od září 100% záruku spokojenosti?

Nápovědu najdete na stránkách Hrajeme.cz.

 

Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Zaslat správné odpovědi e-mailem na adresu redakce@hrajeme.cz s předmětem: Soutěž Hrajeme.cz o hru Panovník.

  • E-mail musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, poštovní adresu, odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či e-mail pro odběr Newsletteru Hrajeme.cz.

 

2. Být prokazatelným fanouškem stránky Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být přihlášen k odběru Newsletteru Hrajeme.cz.

 

Výhru do soutěže věnuje MindOK.

MindOK

 

 

 

 

Panovník v katalogu Hrajeme.cz

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz. A také na portálu České soutěže.

Mohlo by vás také zajímat

4 komentáře

ladyarcher 22.9.2015 at 12:52

chapu, ze chcete pritahnout lidi na facebook, ale nebylo by precijen hezke to dopsat i sem. kazdy bud nema facebook, nebo na nej nemuze odevsud.

Redakce 22.9.2015 at 18:48

FB je jen doplněk, Rychlé zprávy jsou zde 🙂 vpravo nahoře na úvodní straně a druhá položka v menu 🙂 Zobrazují se tedy všem (tedy pokud zaměstnavatel neblokuje sociální sítě, protože pro Rychlé zprávy využíváme Twitter).

Výsledky soutěží ale budeme podle možností uveřejňovat samostatným článkem 🙂

Redakce 21.9.2015 at 19:08

Tentokrát jsme výsledky soutěže vyhlásili v Rychlých zprávách, FB a Twitteru.

ladyarcher 21.9.2015 at 10:29

chtela bych se zeptat, kdy a kde budou vysledky? jsem zvedava zenska „-)

Připojte svůj komentář