Hrajeme.cz
BleskovkyChystá sePořady

MindOK ukázal chystanou hru Na křídlech draků

Na dnešní odpoledne si MindOK připravil velké oznámení, a nebyl sám. Aktuální novinku Wyrmspan představoval také Jamey Stegmaier. Kdo si tipoval, že MindOK oznámí novou hru od Stonemaier Games, měl pravdu. Pokud patříte mezi milovníky draků a hry Na křídlech jako my, pak se na novinku můžete těšit. V češtině vyjde pod názvem Na křídlech draků. Hra je již vyrobena a měla by k nám dorazit již v dubnu.

Hra Na křídlech draků je určena pro 1–5 hráčů od 12 let (i když se uvádí od 14 let). Budete v ní představovat amatérské drakology. Pro draky různých typů a schopností budete na svém pozemku budovat podzemní sály, aby se u vás usadili. Vaše hráčská deska bude představovat tři jeskyně, do které budete draky lákat.

Jedná se o samostatnou hru navazující na hru Na křídlech, jejíž principy využívá a doplňuje je o nové prvky. Celkově tak hra bude o něco komplexnější a hráčštější, protože v ní budete muset více plánovat a kombinovat. Krabice bude obsahovat na 183 karet draků a brožuru s jejich přehledem. Nebudou chybět ani dračí vejce.


Video s oznámením a stručným představením hry (MindOK, délka videa: 28:50 min.


Související články:


Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář