Hrajeme.cz
Nové hry

Munchkini jsou mrtví, přichází Zombíci

Českou rodinu karetní hry Munchkin rozšířili Zombíci. Je to samostatná hra, ve které hráči nejsou hrdiny jako v základní hře, ale představují zombie. V této hře jsou nepřátelé většinou běžní lidé. Zombíci vychází z původní hry Munchkin a můžete je s ní kombinovat nebo s jakoukoliv další sadou. Zahrajete si je ve 3–6 hráčích od 10 let. Hru vydal Blackfire.

 

 

Zombící jsou stejně jako ostatní Munchkini párty hra, která paroduje hry na hrdiny. Má vás především pobavit, a to se jí daří velmi dobře. Tentokrát vstoupíte do světa zombie a jako zombie budete usilovat o to, abyste co nejdříve dosáhli 10. úrovně zkušeností. Ty získáváte za vítězství v boji s nestvůrami (většinou lidmi), ale i pomocí karet či prodejem hodnotných předmětů.

Stejně jako v základní hře Munchkin i zde vám mohou ostatní pomáhat či vás podrážet. Hra je založena na intenzivní komunikaci mezi hráči. Pokud se sejdete ve správné partě, pak si hru určitě užijete. Karty jsou vtipně ilustrované a poskytují vám mnoho možností, jak je vzájemně kombinovat ať už ku prospěchu vašemu i ostatních, či k jejich smůle.


Odkazy:

Munchkin Zombíci v katalogu Hrajeme.cz:

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář