Hrajeme.cz
Nové hryPro rodinné hraní

Nebezpečné okruhy přináší nové výzvy pro Rivaly

Rivalové jsou povedenou závodivou hrou pro 2–6 hráčů, ve které se nepoužívají kostky, ale závodní formule řídíte pomocí karet. Nyní si hru můžete obohatit o nové dva pěkné okruhy a 6 nových schopností pilotů. Najdete je v rozšíření Nebezpečné okruhy, které u nás vydal MindOK. Pokud jste si hru Rivalové oblíbili, pan určitě neváhejte a rozšíření si pořiďte.

První okruh je umístěn do pouště. Části tratě pokrývají neupravené vozovky, které můžete využít výhradně k předjetí jiného vozu, jinak na ně nesmíte vjet. Nesmíte zde ani ukončit pohyb. Do hry tak trať přináší pěkný taktický prvek.

Druhý okruh je městský. Jako novinku přináší dvě křižovatky, které musíte projíždět přímo. Může se tak stát, že vám cestu přehradí řada vozů. Navíc zde najdete dvě zkratky, které se ale v určitých situacích mohou proměnit v pasti.

Součástí rozšíření je i šest karet s novými schopnostmi pilotů. Můžete je použít samostatně nebo je smíchat s původními. Nebo můžete v aukci pro každého pilota připravit dvě karty schopností, z nichž si hráč jednu vybere. Pěkná je například myška, která vám umožňuje prosmýknout se diagonálně mezi dvěma vozy a získat pohyb navíc.


Související články:Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář