Hrajeme.cz
Nové hryPro rodinné hraní

New York je nová destinace pro Jízdenky, prosím!

Hra Ticket to Ride, u nás Jízdenky, prosím! je stále populární rodinná hra. Není se co divit, je jednoduchá, zábavná a krásně zpracovaná. Nyní tuto rodinu her obohatil New York. Stejně jako Jízdenky, prosím! Londýn se jedná o menší samostatnou hru pro 2–4 hráče od 8 let. Jednu partii zvládnete do 15 minut.

V této variantě hry Jízdenky, prosím! nebudete vytvářet trasy pomocí vláčků, ale taxíků, které vás provezou celým New Yorkem. Základ hry je však stejný. Obsazujete trati mezi dvěma sousedními lokacemi, používáte k tomu přepravní karty a snažíte se přitom plnit úkoly na kartách cílových stanic, tedy úspěšně dokončení souvislé řady. Hra končí, když se některému hráči sníží zásoba taxíků na 2 a méně.

Herní materiál.

Hra je specifická svou protáhlou mapou, kde jsou jednotlivá místa blízko sebe, na nejdelší trať mezi Chelsea a Soho budete potřebovat čtyři taxíky. Novinkou jsou body za turistické atrakce. Získáte je, když jsou propojené k jedné nebo více vašich tras.

New York je svižná rodinná hra, kterou si dobře zahrajete i s příležitostnými hráči. Hodit se vám bude především tehdy, když nemáte na hraní moc času. Hru dostanete v menší krabičce, takže si ji můžete vzít dobře i na cesty.Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář