Hrajeme.cz
Nové hryPro rodinné hraní

Novinky z Mozkovny: Catan a série knih Únikovek

Albi má skladem celou sadu nových chytrých her z edice Mozkovna. Užijete si je sami nebo se do nich můžete pustit s někým dalších. Víc hlav, víc ví. Čeká na vás hned trojice knižních Únikovek, jmenují se Útěk z Alcatrazu, Poslední loupež a Noc v knihovně. A to není vše. Pro děti je určena Únikovka junior: Ztraceni v džungli. A nejen pro příznivce Catanu je tu Kniha hádanek.

Knihy Únikovky skrývají tematické dobrodružství jako v únikové hře. Budete řešit různé hlavolamy a šifry, a procházet tak knihou. Na „únik“ máte 60 minut. Setkáte se s různými šiframi, jednoduchými i náročnějšími. Uplatníte důvtip, logické myšlení, postřeh a znalost alespoň některých šifer. Knihy jsou určeny pro začátečníky i zkušenější luštitele. Určeny jsou pro hráče od 12 let.

Dětem od 9 let je určena kniha Únikovka: Ztraceni v džungli. Děti mají na „útěk“ 30 či 60 minut podle zvolené obtížnosti. Součástí knihy jsou i nápovědy a řešení, takže se nemusíte obávat případného neúspěchu při luštění. Kniha vás zavede doprostřed džungle, kde budete pátrat po ztracené výpravě průzkumníků. Nejspíš je unesla hrůzostrašná stvůra. Kniha tak navazuje na dříve vydanou Operaci pizza či Uvězněni ve vesmíru.

Catan: Kniha hádanek vám umožní objevovat ostrov Katan novým způsobem. Budete muset překonat sérii překážek, luštit a řešit nečekané problémy a záhady. Kniha obsahuje na 100 hádanek rozdělených do 10 tematických kapitol.


Související články:


Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář