Hrajeme.cz
Herní akce

O víkendu se do Prahy sletí příznivci hry Wings of Glory

*

V herně Světa deskových her proběhne další ročník Prague Summer Con 2016, a to již tento víkend 22.–24. dubna. Je to mezinárodní setkání fanoušků hry Wings of Glory. „Pokud se chcete conu aktivně zúčastnit, kontaktujte nás prosím předem. Můžete se také přijít podívat a rádi vám během conu hru ukážeme. Pravidla jsou jednoduchá a zahrát si s tatínky mohou i kluci,“ vyzývají organizátoři.

V herně Světa deskových her (Kubánské nám. 6, Praha 10) se uskuteční páteční a nedělní program. Hlavní sobotní část je přesunuta jinam, aby bylo pro všechny účastníky dost místa (Warboss, Mečislavova 11, Praha 4). Na akci dorazí také autor hry Andrea Angiolino. Máte tak jedinečnou příležitost se s ním setkat.

wog_psc_2016Hra Wings of Glory

Wings of Glory je hra s miniaturami letadel z I. a II. světové války. Je to nástupce Wings of War (jednotlivé série se dají kombinovat). Ve hře můžete zažít souboje letadel i plnit různé úkoly dané scénářem. Každý typ letadla má svůj unikátní balíček manévrovacích karet, s jejichž pomocí každý hráč plánuje pohyb svého letadla.

Odkazy:

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář