Hrajeme.cz
Nové hry

Brány Arkhamu přináší nová dobrodružství do hry Temné znamení

S rozšířením Brány Arkhamu přichází nová varianta hry Temné znamení. V české lokalizaci ji vydal Blackfire. Vyšetřovatele vyvádí z muzea do ulic města Arkhamu. Opět při hře nepůjde o nic menšího než o záchranu celého lidstva před nepředstavitelnými hrůzami. Hranice mezi naším a Jinými světy se ztenčila a skrze podivné brány k nám pronikly smrtonosné nestvůry, a probouzejí se také noví Prastaří.

Temné znamení je kooperativní hra pro 1–8 hráčů, která vás zavede do hororového světa H. P. Lovecrafta. Vychází z velké deskové hry Arkham Horror, je ale jednodušší a rychlejší. Hráči společně plní karty dobrodružství. Využívají k tomu speciální sadu šestistěnných kostek. Pokud se jim nepodaří včas zapečetit brány a Prastarý definitivně procitne, nastává poslední zoufalý boj. Vyšetřovatelé se pak musí přímo postavit Prastarému.

Budete hrát s novými kartami dobrodružství a novým balíčkem Mýtů. Vyšetřovatelé se také mohou stát členy některé z organizací, které jim mohou pomoci v boji proto Prastarým tím, že jim poskytnou podporu a zdroje. K dispozici máte také další karty událostí, dovedností, žetony bran další žetony. Poměrně malá krabička je tak zcela zaplněna.

V rozšíření také najdete čtyři nové Prastaré. Představují čtyři obtížnosti od snadné po šílenou. Je tedy na vás, jak těžké dobrodružství si zvolíte. Nová dobrodružství již na vás čekají.

Brány Arkhamu jsou druhé rozšíření hry Temné znamení, ale první v češtině. První rozšíření vyšlo v roce 2013 pod názvem Unseen Forces.

Herní materiál.Ukázka karet dobrodružství.Karty: mýtů, událostí, předmětů, spojenců, ...Katy Jiných světůVyšetřovatel.

Hra Temné znamení v katalogu Hrajeme.cz:

Mohlo by vás také zajímat

1 komentář

Pelly představuje Temné znamení: Brány Arkhamu | Hrajeme.cz 21.4.2016 at 21:48

[…] Brány Arkhamu přináší nová dobrodružství do hry Temné znamení gallery Novinka […]

Připojte svůj komentář