Hrajeme.cz
ČlánkyPřečtěte si

Otevřeli jsme nové Hrajeme

Hrajeme.cz byl první herní portál u nás, který se specializoval na moderní společenské hry, a všem zájemcům poskytoval cenné a u nás jedinečné informace. Od počátku bylo jeho posláním seznamovat širokou veřejnost s bohatostí světa moderních deskových her, které tehdy u nás ještě nebyly tak známé a dostupná, jako je tomu dnes. Byla to doba prvních českých vydání Osadníků z Katanu či Carcassonne.

Nyní vám představujeme Hrajeme.cz v nové podobě. Nezměnili jsme jen kabát, který je moderní a umožní vám otevřít si stránky na všech možných zařízeních, od mobilu přes tablet po klasické PC. Velká změna bude obsahová. Budeme se více věnovat aktuálnímu dění v oblasti moderních společenských her, seznamovat vás s novinkami, pozveme vás na herní akce, budeme pro vás recenzovat hry, připravujeme pro vás seriál o herních strategiích, o elektronických verzích deskových her, o historii her a mnohé další.

Hrajeme.cz je nyní nezávislým portálem, za kterým stojí nezávislá redakce spolupracující s řadou zkušených hráčů, herních odborníků a fandů. Tuto změnu jste již nejspíš zaznamenali během letošního jara. Prostor zde mají především všechny hry vydávané u nás, ale věnovat se budeme i dalším hrám, které stojí za pozornost. Navazujeme tedy na to, co Hrajeme vytvořilo, ale chceme jít dál. Chceme vám přinášet články, které vás budou zajímat a budou pro vás užitečné. Neváhejte a zasílejte nám své podněty a postřehy.

Nabídka her je již u nás pestrá a široká, co do žánrů a typů her, což je skvělá zpráva. Na druhou stranu je obtížnější se v nich zorientovat a vybrat takovou hru, která bude bavit. Budeme proto rádi, když se podělíte o své zkušenosti s konkrétními hrami a ohodnotíte je včetně stručného komentáře – jak se vám hra líbila a proč. Vaše postřehy pomohou dalším lidem s výběrem správné hry. Osobní hráčský zážitek je velmi cenný.

Moderní společenské hry představují inteligentní zábavu, která nejen pobaví, ale i obohacuje a rozvíjí. A navíc vytváří skvělý prostor pro setkání lidí bez ohledu na věk či zaměření. Především je potřeba vyzdvihnout přínos pro rodiny s dětmi. Každý si může najít tu svou hru. A my vám s tím pomůžeme.

Věříme, že si získáme vaši přízeň a že stránky budete často vyhledávat. Chceme být vaším průvodcem báječným světem moderních her.

 

Mohlo by vás také zajímat

3 komentáře

Duhamuz 6.10.2014 at 10:35

Sem rád, že se to tu zase rozjelo. Poslední dobu to dost stagnovalo. Zatím to vypadá pěkně.

tondakolik 2.10.2014 at 19:54

jsem trochu zmatený ohledně hodnocení her, u přehledu hry mi chybí moje hodnocení, také jsem nikde nenašel seznam „mých her“

jinak musím chválit, když koukám na nové hrajeme, to staré bylo staré

Jakub Dobal 2.10.2014 at 22:32

Seznam „mých her“ v tuto chvíli není, ale počítáme s ním do budoucna.

Připojte svůj komentář