Hrajeme.cz
Nové hryPro rodinné hraní

Pohádkohraní potěší dětské hráče

Tato novinka potěší především rodiče předškoláků a školáků. Albi vydalo soubor dětských her nazvaný Pohádkohraní. Obsahuje pohybové hry, hry na paměť a postřeh, hádanky nebo kvízové otázky, které prověří znalosti a důvtip. Vše je pohádkově laděno včetně pěkných původních, pro hru vytvořených ilustrací od Petry Šolcové, která ilustrovala také hru Párty Alias Junior. Díky tomuto souboru budete mít o zábavu postaráno v případě, že se sejde více předškoláků pohromadě. Hry ale mohou bavit i školáky. Je potřeba si jen správně vybrat. Většinou se jedná o osvědčené hry, které znají mnozí vedoucí dětských oddílů.

Pohádkohraní-materiálKouzla čaroděje Čáryfuka – Čaroděj všechny hráče začaroval. Jejich úkolem je uhodnout, kým nyní jsou. Pomocí otázek se musí dovtípit, jaké zvíře nebo pohádkovou bytost mají na kartě, kterou mají na čele. Ostatní odpovídají jen ano nebo ne.

Němý kašpárek – Děti pomocí pantomimy předvádějí pojem z karty tak, aby ho spoluhráč co nejrychleji uhádl.

Kreslení víly Amálky –  Úkolem dětí je pojem z karty nakreslit tak, aby ho spoluhráč co nejrychleji uhádl. Ani v tomto případě se nesmí mluvit.

Čertovské hry – Je to kolekce drobných her a hrátek zaměřených například na seznámení dětí, které se zatím moc neznají, na paměť a postřeh či pohybové hry, které dětem umožní se trochu vyřádit. Některé můžete hrát také venku.

Hádanky princezny Rozmarýny – K dispozici máte 50 karet s hádankami, které jsou rozděleny podle věku (od 4, 6 a 8 let).

Královské vědomosti – Připraveno je 300 otázek, které prověří znalosti pohádek, písniček a filmů pro děti. Každá karty obsahuje 6 otázek se třemi variantami odpovědi.

 

Krabice s Pohádkohraním obsahuje bohatý herní materiál, který můžete využít při různých příležitostech. Některý při oslavě narozenin, na kterou pozvete kamarády vašeho dítěte, jiné se hodí na cesty, aby rychleji ubíhala například jízda vlakem. Výhodou je, že nemusíte nic vymýšlet a vyrábět, vše je pěkně připraveno.

Pohádkohraní v katalogu Hrajeme.cz:

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář