Hrajeme.cz
Nové hryPro rodinné hraní

Pozdě, ale přede, je tu rozšíření hry Ostrov koček

Pro všechny zájemce o hru Ostrov koček má MindOK dobrou zprávu, očekávaný dotisk této výborné rodinné hry již dorazil. A s ním i 1. rozšíření hry nazvané Pozdě, ale přede. Díky němu si budete moci zahrát i v pěti a šesti hráčích. Přináší také nové kočky a sady úkolů, které hře přidávají na variabilitě, což ocení především příznivci této hry, kteří ji hrají často.

Ostrov koček je rodinná hra, kterou si dobře zahrajete i s příležitostnými hráči, ale díky náročnější variantě s draftem ji ocení i ti náročnější. Během hry se snažíte zachránit co nejvíce koček z domovského ostrova před černokněžníkem, který chce ostrov zničit. Dílky koček různých tvarů kladete do čtvercové sítě na své lodi. Snažíte se je chytře poskládat, abyste jich naložili co nejvíce a udrželi kočičí rodiny u sebe. Kromě toho plníte i nejrůznější úkoly, zkoumáte ostrov a hledáte poklady. Jsou to další možnosti, jak můžete získat body.

Rozšíření Pozdě, ale přede – herní materiál.

Velmi dobře funguje provázanost herních mechanismů, draft karet se správou zdrojů a umisťováním dílků různých tvarů. Dobře do sebe zapadají, takže je hra napínavá a zábavná od začátku do konce. Díky tomu pěkně plyne, tahy hráčů jsou rychlé a nikoho se zbytečně nečeká. Více o samotné hře se dozvíte v recenzi.

Příznivce hry Ostrov koček jistě potěší i zpráva, že MindOK připravuje českou lokalizaci i dalších dvou rozšíření: Byly by ryby? a Koťata & jiná stvoření.

Základ a 1. rozšíření.

Související články:


Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář