Hrajeme.cz
Herní akce

Pozvánka: Jarní deskování v Brně 21.–23. dubna

O víkendu 21.–23. dubna se v Brně koná malý festiválek deskových her Jarní deskování, který v Brně pravidelně pořádá místní Deskoherní klub. Festiválek běží již druhým rokem. Je rozdělen do čtyř částí: jako zimní, jarní, letní a podzimní zastavení. Hrát se bude v příjemném prostředí klubu BLACK OIL, který je přímo stvořený pro hraní deskových her.

Těšit se můžete na spoustu her, ochotný tým organizátorů, dobré jídlo a pití a možná přijdou i zajímaví hosté. Neseďte doma, pozvěte všechny své kamarády a přijďte si zahrát deskovky!

Během festivalu se můžete zúčastnit také několik turnajů (například Star Realms a Summoner Wars), na které se můžete už nyní přihlásit. Časy konkrétních turnajů najdete v programu festivalu. Přihlašovat se můžete do středy 19. dubna 2017 pomocí formuláře. Kapacita jednotlivých turnajů je omezená, jak najdete u jednotlivých turnajů.

 

Základní informace:

  • KDY: pátek 21. 4. od 16 do 24 hodin, v sobotu od 10 do 24 hodin, v neděli od 10 do 16 hodin
  • KDE: klub Black Oil na ulici Kotlářská 51a v Brně
  • Vstupné: Jednodenní vstupné je 40 Kč na osobu, případně máte v pátek možnost zakoupit si zvýhodněné vstupné na celý festival (tedy tři dny) za cenu 80 Kč. Děti do 10-ti let mají vstup zdarma.
  • Více informací na webu akce www.deskovani.cz

 

 

 

Připojte svůj komentář