Hrajeme.cz
Herní akce

Pozvánka na Beskydské zimní hrátky

Ostravský klub deskových her Korunka pořádá každoročně Beskydské zimní hrátky. Další ročník se uskuteční 17.–21. února 2016 v hotelu Malenovice. Hotel se nachází na úpatí Lysé hory u lesa na samém konci obce Malenovice u Frýdlantu nad Ostravicí. Jako každý rok si budete moci zahrát novější i starší deskové hry (z vlastních zásob a ze zásob klubu Korunka). Milovníci lyžování mohou využít sjezdovky či běžecké trasy v okolí (pokud bude sníh). Nebo, v případě nedostatku sněhu, podniknout pěší túry do krásného okolí (hrdinové třeba až na Lysou horu). No a co je hlavní, v budově jsou k dispozici prostory dostatečné pro herní vyžití.

Cena

A) 1990 Kč = ubytování od středy do neděle, stravování od středeční večere do nedělního oběda;

B) 1590 Kč = ubytování od čtvrtka do neděle, stravování od čtvrteční večere do nedělního oběda;

C) 1090 Kč = ubytování od pátku do neděle, stravování od páteční večeře do nedělního oběda.

Děti do 11 let A) 1760 Kč; B) 1360 Kč; C) 960 Kč. Upozornění: jedná se o dětskou porci jídla. Děti do 3 let včetně pobyt zdarma – bez nároku na lůžko, stravu a služby. POZOR! Ubytování beze stravy je možné pouze v krajním případě!

Pro ubytování jsou k dispozici 2-, 3-, 4- a 5-lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (ubytujeme vás, jak uznáme za vhodné) a komfortně zařízené srubové chaty cca 199 m daleko.

Stravování je 3x denně formou plné penze (večeře, snídaně, oběd) – začíná se vždy večeří a končí obědem, snídaně je formou švédských stolů. Navíc je v objektu výčep a nedaleko hospůdka.

Přihlášení na akci

Máte-li zájem zúčastnit se herního „běsnění“ v Beskydách, tak nám napište na mail korunka.deskovky@seznam.cz. Napište, kterou ze tří možností chcete využít a kdo (jméno, příjmení, rok narození, bydliště, číslo občanky). Tato data budou poskytnuta pouze hotelu. Požadujeme je kvůli plynulejší a rychlejší obsluze při ubytovávání. Pokud nám své iniciály z jakéhokoliv důvodu nechcete poslat, připravte si na recepci občanský průkaz. Platí pro všechny osoby nad 15 let.

Upozorňujeme, že kapacita objektu je omezená. Nahlaste se nejpozději do 17. 1. 2016.

Zvou Cauly a Deli

Odkaz: Podrobnosti v pozvánce ke stažení

Připojte svůj komentář